37 26 APRIL 1928 aanvrager, degene, die het aanvraagbiljet tot aanslui- ting aan de hoofdleiding door middel van een dienstaan- leg heeft onderteekend; verbruiker: degene, die het aanvraagbiljet tot het leveren van gas, water of electriciteit heeft onderteekend; gemeente: het Gemeente-, Gas-, Duinwater- of Elec- triciteitsbedrijf. directie: de directie van bovengenoemde Bedrijven; maand: de kalendermaand of een gedeelte daarvan. Art. 3. Aanvraag tot levering of aansluiting. Ieder, die de levering van gas, duinwater of electrici- teit verlangt, doet daartoe aanvraag door invulling en onderteekening van een ten kantore der Bedrijven ver- krijgbaar formulier, inhoudende o.a. de verklaring van den verbruiker, dat hij zich onderwerpt aan de voor- waarden en bepalingen der Verordening, zooals deze is vastgesteld of zal worden gewijzigd. Ieder, die aansluiting verlangt aan de hoofdleiding door middel van een dienstaanleg, doet daartoe eveneens aanvraag door middel van een ten kantore der Bedrijven verkrijgbaar formulier. Dit formulier houdt in: a. de verklaring van den aanvrager, dat hij zich onderwerpt aan de voorwaarden en bepalingen der Ver- ordening; b. de toestemming van den eigenaar van het perceel tot het aanbrengen, wegnemen, houden en hebben van den dienstaanleg. Wanneer een perceel door meerdere verbruikers wordt bewoond, zal in den regel voor elken verbruiker een af- zonderlijke meter worden geplaatst. Indien dit door bij- zondere omstandigheden niet goed mogelijk is, kan het verbruik van een of meer medebewoners over een of meer tusschenmeters worden geregistreerd. In dit geval moet de aanvraag tot het plaatsen van een of meer tusschen- meters geschieden door dengene, die de aanvraag tot levering reeds onderteekende, waarbij hij aansprakelijk blijft voor de betaling van het totale verbruik over den hoofdmeter geregistreerd. Art. 4. Aanleg en onderhoud van den dienstaanleg. I. Vanwege de Directie wordt, na overleg met den aanvrager, de plaats aangewezen van den dienstaanleg en de meters.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 22