37 26 APRIL 1928 gas en electriciteit, alsmede voor den geheelen dienstaan- leg voor duinwater zullen als regel bij vooruitbetaling moeten worden voldaan. Art. 11 V erbodsbepalingen. 1. Het is den verbruiker verboden het aan hem ge- leverd gas, duinwater of electriciteit aan derden te ver- koopen of te verstrekken zonder voorkennis en toestem- ming der Directie. 2. Het is verboden het duinwater te verspillen door het onnoodig laten openstaan van kranen en het verzuimen van reparaties aan lekke kranen, leidingen en toestellen. Art. 12. Binnenleidingen. 1. De aanleg van binnenleidingen geschiedt in het al- gemeen vanwege den aanvrager. Waar zulks verlangt wordt, kan ook de gemeente zich met den aanleg belasten tegen billijke vergoeding, doch is hiertoe niet verplicht. 2. De Directie is gehouden aan den aanvrager koste- loos inlichtingen te verstrekken, die dienstig kunnen zijn bij de beoordeeling en uitwerking van de plannen voor zijn binnenleiding. 3. Een binnenleiding wordt slechts dan aangesloten, indien zij voldoet aan de door Burgemeester en Wet- houders vast te stellen voorschriften en wanneer degene, met den aanleg van de binnenleiding belast, verklaard heeft, zich aan de bepalingen dezer voorschriften te onderwerpen. 4. Voormelde voorschriften zullen moeten aangeven de wijze, waarop de binnenleiding moet worden uitgevoerd en inhouden de eischen, waaraan de te bezigen mate- rialen moeten voldoen. 5. Zij zullen verder voorwaarden moeten bevatten tot inlevering door of namens den aanvrager van alle noodïg geachte opgaven en teekeningen, omtrent de verklaring sub 3 bedoeld en verder bepalingen omtrent het toezicht dat door de Directie tijdens de werkzaamheden aan de binnenleiding wordt uitgeoefend en ten slotte bepalingen omtrent de keuring. 6. De door Burgemeester en Wethouders vastgestelde voorschriften zijn tegen betaling van f 0.25 verkrijgbaar ten kantore der Bedrijven. 7. Een bestaande binnenleiding kan in bijzondere ge- vallen onder door de Directie te bepalen voorschriften worden aangesloten.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 27