37 26 APRIL 1928 4. Wanneer de binnenleiding langer is dan 25 Meter, wordt het langere gedeelte door of vanwege de Gemeente, voor rekening van den aanvrager gelegd. 5. De muntmeteraanleg bestaat uit: le. de binnen- leiding; 2e. een tweetal eenvoudige verlichtingsorna- menten; 3e. een vasten wandarm en 4e. twee stuks een- gatscomforen. 6. De aanvrager is aansprakelijk voor de zorgvuldige behandeling der aangebrachte voorwerpen en is gehouden deze aan het einde van het verbruik in goeden staat aan de Gemeente terug te geven. 7. Alle schade aan den muntgasaanleg toegebracht, anders dan door het gewone verbruik, wordt vanwege de Gemeente op kosten van den verbruiker hersteld. Kousjes, stiften, glazen en kappen mogen ook vanwege den ver- bruiker worden vernieuwd. 8. Tegelijk met de opneming van de meteraanwijzing, bedoeld in art. 6 heeft de ophaling der penningen plaats. De verbruiker heeft het recht hierbij tegenwoordig te zijn. 9. Wanneer na opname van de muntmeteraanwijzing blijkt, dat het getal verbruikte M3. gas niet overeenkomt met het getal ingeworpen penningen, dan wordt de aan- wijzing van het gasverbruik als juist aangenomen. Het teveel betaalde wordt teruggegeven, terwijl het teweinig betaalde moet worden bijgepast. 10. De prijs van het gas, geleverd over den muntmeter bedraagt één cent meer dan de prijs van het gas, ge- leverd over den gewonen meter. 11. Noch voor den muntmeter, noch voor den munt- meteraanleg is huur verschuldigd. 12. Bedraagt het gasverbruik over een geheel jaar minder dan 300 M3., dan moet de verbruiker aan het einde van het jaar voor elken M3. minder verbruik één cent betalen. Bij gedeelten van een jaar wordt 25 M3. per maand berekend. Gedeelten van een maand worden niet in aanmerking genomen. 13. Wanneer de verbruiker van gas over den munt- meter een perceel, waarin een muntmeteraanleg is aange- bracht, verlaat en de volgende bewoner wenscht met het gasverbruik over den muntmeter voort te gaan, dan moet deze laatste opnieuw schriftelijk aanvrage doen. 14. In perceelen, voorzien van electrisch licht, kan muntgas worden geleverd, waarbij bovendien de volgende bepalingen gelden: a. In afwijking van het bepaalde sub 12 moet de ver- bruiker een jaarlijksch gasverbruik garandeeren van 200 M3. Bij minder verbruik wordt één cent per M3. minder verbruik nagevorderd. Bij gedeelten van een jaar wordt 17 M3. per maand gerekend, terwijl gedeelten van een maand niet in aanmerking worden genomen; b. voor rekening van de Gemeente wordt een binnen- leiding aangelegd van ten hoogste 15 Meter. In bruikleen worden gegeven twee eengatscomforen;

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 30