37 26 APRIL 1928 c. in perceelen met een bestaande muntgasaanleg kan alleen electrisch licht worden toegestaan indien de in bruikleen ontvangen voorwerpen met uitzondering van de comforen worden ingeleverd en voorts de lengte der bin- nenleiding boven 15 Meter wordt betaald. 15. Het is verboden in den muntmeter andere voor- werpen te werpen dan de daartoe bestemde muntgaspen- ningen der Gemeente Heemstede. \Vanner bij de opening van den meter blijkt, dat daar- in andere voorwerpen zijn geworpen, zal de verbruiker, onverminderd de verplichting tot aanzuivering van den prijs van de verbruikte hoeveelheid gas, een boete ver- schuldigd zijn van 5 cent voor elk voorwerp, dat in strijd met dit artikel in den muntmeterbak wordt aangetroffen met verbeurdverklaring van de voorwerpen, waarmede de overtreding is gepleegd. 16. Tot zekerheid van een goede oplevering van den muntgasaanleg en de bijbehoorende voorwerpen moet bij de aanvrage tot levering van gas over den muntmeter een waarborgsom worden gestort van f 2.50. De waarborgsom wordt teruggegeven, zoodra de ver- bruiker geene verdere levering verlangt en het door hem vcrschuldigde is voldaan. Art. 16. Garantie stroomverbruik. Elke verbruiker van stroom is verplicht jaarlijks voor minstens f 10.aan stroom te betrekken of dit bedrag te betalen alsof hij den stroom betrokken had. Art. 17. Strafbepalingen. 1. De Directie is bevoegd, onverminderd het in Art. 14 bepaalde zonder voorafgaande kennisgeving den toevoer te verbreken, wanneer: a. aan den dienstaanleg of aan de meters schade is toegebracht; b. de toegang tot de vertrekken of andere plaatsen van een aangesloten perceel aan het personeel der Ge- meente wordt geweigerd; c. de bepalingen van deze verordening door den ver- bruiker niet worden nageleefd; d. de aangebrachte zegels zijn geschonden. 2. Aan ieder, die handelt in strijd met een der bepa- lingen dezer verordening kan door Burgemeester en Wet- houders een boete van ten hoogste f 100.worden op- gelegd.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 31