39 26 April 1928. 2 Artikel 1. De Gemeente Aalsmeer verleent aan de Gemeente Heemstede de concessie tot het leggen en hebben van gasbuizen, het plaatsen van toestellen, kortom het uit- voeren en instandhouden van alle installaties, welke in den ruimsten zin noodig geacht worden voor de levering van gas binnen de Gemeente Aalsmeer. De Gemeente Aalsmeer zal van de Gemeente Heem- stede geenerlei recognitie, in welken vorm ook, mogen vorderen voor het uitvoeren en hebben der installaties als bovenbedoeld. Zij verleent hare medewerking ter verkrijging van vergunning van derden voor het uitvoeren, hebben en herstellen van installaties als bovenbedoeld. Artikel 2. De Gemeente Heemstede zal zoodra mogelijk na het tot stand komen van deze overeenkomst en na onder voor de Gemeente Heemstede aannemelijke voorwaar- den in het bezit te zijn gesteld van de vergunningen in art. 1 bedoeld, voor hare rekening doen aanleg- gen een gasbuizennet naar en in Aalsmeer, zooals dit is aangegeven in de bij deze overeenkomst behoorende, door beide partijen gewaarmerkte en onderteekende teekening. Artikel 3. De Gemeente Heemstede heeft het recht het gas- buizennet in Aalsmeer uit te breiden wanneer en waar haar dit gewenscht voorkomt. De Gemeente Aalsmeer heeft het recht eene uitbrei- ding van het gasbuizennet te eischen zoodra door haar op de te leggen hoofdleiding gedurende zes achtereen- volgende jaren per kalenderjaar een aantal kubieke meters gasverbruik wordt gegarandeerd, gelijkstaande

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 44