39 26 April 1928. 3 aan 10% van het bedrag der aanlegkosten, uitgedrukt in centen. Wordt het gegarandeerde aantal kubieke meters niet bereikt, dan vergoedt de Gemeente Aalsmeer aan de Gemeente Heemstede voor elken kubieken meter min- der verbruik twee cent. Het buizennet zal voorts ook zonder verbruiksga- rantie, op verzoek van de Gemeente Aalsmeer, worden uitgebreid, wanneer deze de kosten van de uitbreiding vergoedt tegen den kostenden prijs, blijvende evenwel de bewuste uitbreiding, tijdens den duur dezer over- komst, eigendom der Gemeente Heemstede. In dit geval worden echter deze aanlegkosten niet opgenomen onder de totale aanlegkosten bedoeld in art. 9 dezer overeenkomst. Ongeacht of de uitbreiding van het buizennet al dan niet geschiedt op verzoek van de Gemeente Aalsmeer, zal deze hare medewerking verleenen tot het verkrijgen van de eventueel benoodigde vergunningen van derden. De Gemeente Heemstede is verplicht om, wanneer zulks noodig is, tengevolge van door de Gemeente Aalsmeer uit te voeren werken, buizen te verleggen, zoodra haar dit door Burgemeester en Wethouders van Aalsmeer wordt gelast. De kosten hieraan verbonden komen ten laste van de Gemeente Heemstede tenzij de ligging van de ge- legde buizen door Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Aalsmeer was goedgekeurd, in welk laatste geval de kosten komen ten laste van de Gemeente Aalsmeer. Artikel 4. Zoodra de gasinstallatie in en naar Aalsmeer be- drijfsvaardig is, doch uiterlijk acht maanden na het tot stand komen dezer overeenkomst en het verkrijgen

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 45