39 26 April 1928. 5 De Gemeente Heemstede zal zorg dragen dat de druk in eenig punt van haar buizennet in Aalsmeer niet minder bedraagt dan de druk welke overeenkomt met een kolom van 35 m/m water, met dien verstande dat, indien op eenig tijdstip niet wordt voldaan aan dezen eisch, zij ten spoedigste zoodanige maatregelen heeft te treffen, dat in dit gebrek afdoende wordt voorzien. Geschiedt deze voorziening niet binnen twee weken nadat de Gemeente Heemstede door de Gemeente Aalsmeer op de onvoldoende drukking schriftelijk is opmerkzaam gemaakt, dan verbeurt de Gemeente Heemstede ten bate van de Gemeente Aalsmeer een boete van vijf gulden voor elken dag verzuim. ^Vanneer ter voorziening van onvoldoenden druk eene vernieuwing van buizen moet plaats hebben, zal de termijn van twee weken, bedoeld in de vorige alinea, verlengd worden tot vier maanden. Artikel 5. De tarieven, waarvoor het gas aan de verbruikers te Aalsmeer geleverd zal worden, zijn dezelfde als die welke voor de verbruikers te Heemstede gelden, echter met dien verstande, dat Heemstede het recht heeft deze tarieven voor Aalsmeer te verhoogen en wel met een maximum van: twee cent per Ms., zoolang het totale jaarlijksche verbruik in de Gemeente Aalsmeer beneden 350.000 M3. blijft, en een cent per M3., zoodra dit verbruik loopt tusschen 350.000 en 500.000 M3. Stijgt het jaarlijksch gasverbruik te Aalsmeer boven de 500.000 M3. dan zal voor het gas te Aalsmeer geen hoogere prijs dan te Heemstede worden betaald. Voor het gas over den muntmeter geleverd zal de prijs 1 cent per M3. meer mogen bedragen dan voor het over den gewonen meter geleverd gas.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 47