39 26 April 1928. 6 De wijziging in het tarief gaat in met den aanvang van het kalenderjaar volgende op dat, waarin een der bovengenoemde grenzen zijn overschreden. Artikel 6. De bevoegdheid tot het aanleggen of herstellen van gasleidingen binnen de Gemeente Aalsmeer berust, voor zoover dit door de Gemeente Heemstede wenschelijk wordt geacht, uitsluitend bij de Gemeente Heemstede. Is voor deze werkzaamheden opbreken van den weg noodig, dan geschiedt vooraf overleg met Burgemees- ter en Wethouders der Gemeente Aalsmeer, in spoed- eischende gevallen uitsluitend ter beoordeeling van den Directeur der Gemeente-Gasfabriek te Heemstedekan het werk worden aangevangen vöördat overleg heeft plaats gehad, in welk geval echter kennisgeving alsnog spoedigst en wel uiterlijk binnen 24 uur na den aan- vang van het werk behoort te geschieden. Bij elke ontgraving vanwege de Gemeente Heemstede is deze uitsluitend verantwoordelijk voor de veiligheid van den weg en zal zij voor hare rekening voorzien in de vereischte afzetting en waarschuwverlichting. Na de uitvoering van werkzaamheden in den weg worden de gemaakte sleuven spoedigst in dunne lagen, onder voortdurend goed aanstampen gedicht en het wegoppervlak ter plaatse gebracht in den toestand, waarin het verkeerde vöôr de opbreking. A1 deze werkzaamheden worden, ten genoege van de Gemeente Aalsmeer verricht door en voor rekening van de Gemeente Heemstede, die tevens gedurende vier maanden aansprakelijk blijft voor de herstelling van eventueel verzakte gedeelten van den weg, ter plaatse waar deze is opgebroken geweest. Bij nalatigheid noodigt de Gemeente Aalsmeer de Gemeente Heemstede uit, om binnen een bepaalden termijn alsnog voor de herstellingen te zorgen. Voldoet de Gemeente Heemstede binnen acht dagen niet aan deze uitnoodiging, dan heeft de Gemeente

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 48