39 26 April 1928. 7 Aalsmeer het recht zelve de herstellingen te doen voor rekening van de Gemeente Heemstede. Artikel 7. De levering van gas binnen de Gemeente Aalsmeer geschiedt, behoudens het in art. 5 dezer overeenkomst bepaalde, geheel overeenkomstig de „Verordening, regelende de voorwaarden voor de levering van Gas, Duinwater en Electriciteit door de Gemeente Gas- Duinwater en Electriciteitsbedrijven te Heemstede", gelijk deze is vastgesteld bij besluit van den Raad dier Gemeente d.d. 26 April 1928 benevens overeen- komstig de daarin of nader aan te brengen wijzigingen. Artikel 8. De concessie is uitsluitend en wordt verleend en aanvaard tot veertig jaar na den dag, bedoeld in art. 4 dezer overeenkomst. De Gemeente Aalsmeer verbindt zich tijdens den duur dezer concessie aan derden geen concessie te ver- leenen tot het leveren van gas binnen de Gemeente Aalsmeer noch zelven gedurende dien tijd gas aan der- den in Aals.neer te zullen leveren, noch zelven gas te vervaardigen ten behoeve van hare eigendommen of de straatverlichting in de Gemeente Aalsmeer. Bij overtreding dezer bepaling verbeurt de Gemeente Aalsmeer telkenmale voor elke geconstateerde over- treding een boete van een duizend gulden ten bate van de Gemeente Heemstede. De Gemeente Aalsmeer is bevoegd na tien, elf, twaalf of meer jaren na den dag als bedoeld in art. 4 dezer overeenkomst de gaslevering in de Gemeente Aalsmeer, zoowel ten behoeve van derden, als van hare eigen- dommen en de openbare straatverlichting, zelve ter hand te nemen, mits zij van het voornemen daartoe, minstens een jaar tevoren schriftelijk kennis geeft aan

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 49