32 26 APRIL 1928 c. van een kelderlichtgat f 0.50. d. van eene aansluiting aan het gemeenterioo! of aan het openbaar gemeentewater per perceel f I. Voor bouwblokken van minstens 25 perceelen, in handen van een eigenaar wordt per perceel f 0.60 geheven. B. Voor het hebben van straatjes of stoepen in den openbaren gemeentegrond per M2 of gedeelte daarvan f 0.50 per jaar of gedeelfe van een jaar. Innemen ^00r innemen of op eenigerlei wijze aan het verkeer onttrekken van een gedeelte van den grond. openbaren gemeentegrond, behoudens de bijzondere tarieven, hierna sub H en I vermeld, per M2 a. voor elke week of gedeelte eener week f0.20. b. voor elke maand of gedeelte eener maand meer dan een week f 0.60. c. bij eene vergunning, voor onbepaalden fijd of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of gedeelte van een jaar f4. D. Voor het afsluiten van den openbaren weg voor rij- of voertuigen per etmaal, een gedeelte van een etmaal voor een geheelg erekend f 5. E. Voor het hebben van: Rails en deuren a' sP00rr3Îls, met uitzondering van die voor open- bare middelen van vervoer, voor elke enkele rail per strekkende meterper jaar of gedeelte daarvan f0.40. b. een over den openbaren weg opendraaiende enkele of dubbele deur per jaar of gedeelte van een jaar f 1. Hiervan zijn uitgezonderd de deuren, die krachtens wettelijke bepalingen naar buiten openslaand moeten worden gemaakt. Gebruik water. F. Voor het innemen of het op eenigerlei wijze aan het verkeer of aan den openbaren dienst ont- trekken van openbaar gemeentewater

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 4