32 26 APRIL 1928 a. voor een week of korter dan een week naar de hieronder vermelde onderscheidingen 1. Voor vaartuigen gebezigd in de uitoefening van een bedrijf beneden 15 ton laad- of draagvermogen 25 cent per week of gedeelte van een week 2. Voor vaaituigen gebezigd in de uitoefening van een bedrijf van 15 ton en meer, 4 cent per ton per week of een gedeelte van een week Indien de rechten zijn verschuldigd voor een vaar- tuig van meer dan 400 ton en degene, die de rechten is verschuldigd, te kennen geeft gedurende meer dan 7 dagen, doch korter dan 13 dagen ligplaats te zullen innemen, is in afwijking van dit tarief voor dit tijd- vak verschuldigd voor elke ton 6 cent. 3. Voorpleiziervaartuigen met een lengfe van minder dan 5 M. f 0.50 per werkdag; 5 M. doch minder dan 10 M. f0.75 per werkdag 10 M. en meer f 1.— per werkdag Voor den Zondag, Hemelvaartsdag, 2e Paaschdag en 2e Pinksterdag wordt dit tarief met 25 cent ver- hoogd. 4. Voor vaartuigen uitsluitend of hoofdzakelijk als woning gebezigd een vastrecht van 25 cent per dag, Voor zoover deze vaartuigen ligplaats innemen in gemeentewater dat door Burgemeester en Wethouders speciaal als ligplaats voor woonschepen is aangewe- zen, zijn voor de eerste veertien al dan niet achter- eenvolgende dagen per kalenderjaar geen rechten verschuldigd. 5. Voor houtvlotten of andere zaken drijvende op het water, of voor voorwerpen die op andere wijze het openbaar gemeentewater aan het verkeer of aan den openbaren dienst onttrekken per M2, 2 cent. In afwijking van het bepaalde bij art. 2 der veror- dening wordt onder „week" verstaan een aaneenge- sloten tijdvak van 7 dagen. b. voor elke maand of gedeelte van een maand meer dan een week voor de vaartuigen vermeld onder letter a, 1 f 0.80 voor die, vermeld onder a, 2 per ton f 0.15. voor woonschepen vermeld onder a, 4 een vast recht van f 5.— voor houtvlotten enz. vermeld onder letter a, 5 per M2, f 0.08. c. Bij een vergunning voor onbepaalden tijd of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of gedeelte van een jaar

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 5