41 Ontheffing van eischen voor Dranklokaliteiten. 26 APRIL 1928 De Raad der Gemeente Heemstede; Gehoord de voordracht van Burgemeester en Wet- houders om hen te machtigen, ingevolge art. 5 der verordening van 8 Mei 1913, houdende eischen waar- aan eene lokaliteit moet voldoen om voor „vergun- ning" of „verlof" in aanmerking te komen, af te wijken van het bepaalde in art. 3 van genoemde verordening voor de beneden voorlokaliteit van het perceel aan de Raadhuisstraat no. 103, welke lokaliteit eene gemiddelde hoogte heeft van 3 50 M Overwegende, dat Mevr. A. Bonefang, weduwe van P. J. Preijde te Haarlem aan Burgemeester en Wet- houders heeft verzocht vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein voor gebruik ter plaatse van verkoop in genoemde lokaliteit aan de Raadhuis- straat, omdat zij, overeenkomstig artikel 15derDrank- wet, het brdrijf van haar overleden echtgenoot wenscht voort te zetten; Overwegende, dat deze lokaliteit wel voldoet aan de eischen gesteld bij het Kon. Besluit ter uitvoering van artikel b der Drankwet BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen van het bepaalde in art. 3 van bovengenoemde verordening af te wijken, indien door hen mocht worden besloten aan Mevr. Alwine Bonefang, weduwe van P. J.Preijde, te Haarlem, vergunning te verleenen voor deu verkoop van sterken drank in het klein voor gebruik ter plaatse van verkoop in de beneden voorlokaliteit van het perceel Raadhuisstraat no. 103. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 26 April 1928. De Sectetaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 61