32 26 APRIL 1928 voor de vaarfuigen vermeld onder lefter a 1 f8 - voor die vermeld onder letter a, 2 per ton f 1.50. voor die vermeld onder letter a, 3 voor vaartuigen met een lengte van minder dan 12 rJLter f,2;50 en met een lengte van 12 Meter of meer Dit tarief wordt verdubbeld, wanneer de ver- gunning is verleend aan niet-ingezetenen der gemeenfe nëemstede. voor houtvloften enz. vermeld onder letter a 5 ner M2 f0.80. voor schuifenhuizen fl,— per M2 met een minimum van f 50. Onder ton wordt verstaan 1000 K.Q. laadvermo- gen. Oe inhoud van een vaarfuig wordt berekend naar den Rijksmeetbrief of daarmede gelijk te stellen stuk 1 &emis daarvan wordt de inhoud of het laadver- mogën geschat door den ambtenaar met de invorde- rmg der rechten belast, tenzij de schipper of de eme- naar verkiest, dat het vaartuig op zijn kosfen door een deskundige, door Burgemeester en Wefhouders aan te wijzen, worde gemeten. Voor roeiboofjes, behoorende bij vaartuigen waar- voor reeds rechten zijn befaald, voor vaartuigen rechtstreeks in dienst van het Rijk, de Provincie of Qemeente en voor schepen of vlotten, die alleen van Qemeentewater gebruik maken voor doorvaren zijn geen rechten verschuldigd. De rechten zijn bij stremming der scheepvaart fen- gevolge van vorst niet langer verschuldigd dan over he tijdvak, waarover zij zijn, of hadden moeten zijn voldaan. 1 Sfremmen Scheep- vaart. Haven- terrein. G. Voor het stremmen der scheepvaart per etmaal ot gedeelte van een etmaal f5,— H Voor het innemen van gemeentehaven-terreinen per M2 a. voor elk etmaal of gedeelte daarvan f 0.05 b. voor elke week of gedeelte eener week meer dan een etmaal f0.25; c. voor elke maand of gedeelfe eener maand meer dan eene week f0.75; d. bij eene vergunning, voor onbepaalden tijd of voor een jaar of langer gegeven, voor elk jaar of gedeelte van een jaar f5.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 6