46 Stichting toiletgelegenheid tussehen Van Merlenvaart en Herfstlaan. 26 APRIL 1928 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat wij ver- wachten dat in den a.s. zomer wederom vele plezier- vaartuigen deze gemeente zuilen bezoeken en ligplaats zullen innemen in de Van Merlenvaart. A's ügplaats voor deze vaartuigen hebben wij aan- gewezen de Oostzijde van de Van Merlenvaart tus- schen Molenbrug en Begraafplaats, terwijl, zoo aldaar geen ruimte meer beschikbaar is, het gedeelte der Van Merlenvaart langs de Groenendaalkade als licr- plaats kan worden gebruikt Wij zijn van meening, dat het ten gerieve der be- woners der pleiziervaartuigen, welke in de Van Mer- lenvaart ligplaats nemen, zeer gewenscht is, dat wordt overgegaan tot het plaatsen in die omgeving van een gemakshuisje, hetwelk met eenige beplanting dient te worden omringd, terwijl het beschikbaarstellen van dumwater in die omgeving noodzakelijk is gebleken. Tevens is het voor het verkrijgen van een goede aanlegplaats gewenscht, dat een vijftiental meerpalen worden aangebracht en een betegeld voetpad langs de vaart en naar de Herfstlaan wordt gelegd, terwijl ter goede afwerking van het geheel eenige lantaarns dienen te worden geplaatst. Met deze plannen, welke voor U ten Raadhuize ter inzage liggen en waarvan de kosten worden ge- raarncI op ongeveer f 1700.kan de Commissie voor Openbare Werken zich volkomen vereenigen. Op grond van het bovenstaande stellen^wij U voor ons voor de uitvoering van gemelde werkeri een crediet te verleenen van f 1700,—door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 17 April 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. VAN DE POLL, L.B. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 72