47a 26 APRIL 1928 Aanleg Heemsteedsche Dreef tusschen Zandvaart en Cloosterlaan. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de on- derhandelingen, welke wij reeds geruimen tijd met de N. V. tot Exploitatie van Onroerende Goederen „Heemstede", voerden, thans tot zoodanig resultaat hebben geleid, dat wij met voornoemde Maatschappij reeds een voorloopige overeenkomst slofen, welke na de vereischte goedkeuringen zal leiden tot den aanleg van het gedeelte der Heemsteedsche Dreef, gelegen tusschen de Zandvaart en de Cloosterlaan. De kosten, welke uit deze overeenkomst voort- vloeien, worden, zooals U zal blijken, door de ge- meente en de Maatschappij „Heemstede" gezamenlijk gedragen. De Maatschappij „Heemstede" stelde hare terreinen, voor zoover deze gelegen zijn op de geprojecteerde Heemsteedsche Dreef om niet aan de gemeente be- schikbaar, terwijl zij tevens eene bijdrage verleent in de kosten van aanleg. Als aandeel in de kosten van het aanleggen van een brug over de Zandvaart zal door de Maatschappij een bedrag van f 30.000. worden gestort, terwijl zij tevens eene bijdrage ver- leent van f 7000.in de kosten van aanleg van de parken, welke overeenkomstig het uitbreidingsplan aan de Oost- en Westzijde van de Heemsteedsche Dreef nabij de Cloosterlaan worden aangelegd en welks ondergrond door haar om niet aan de gemeente wordt afgesfaan. Tevens wordt door haar een bijdrage van f 2100. gegeven, zoodra de Cloosterlaan geheel bestraat en als weg voltooid is. De financieele consequenties, welke voor de ge- meente nit deze overeenkomst voortvloeien zijn der- halve de volgende

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 73