Aanleg Heemsteedsche Dreef tussehen Zandvaart en Cloosterlaan. 26 APRIL 1928 VOORLOOPIüE AKTE. Afstand grond voor aanleg Dreef. Aanleg Dreef. Bijdrage kosten aanleg Parken De ondergeteekenden Burgemeester en Wethouders van Heemstede, nader te noemen „de Gemeente", handelende behoudens nadere goedkeuring door den Raad dier gemeente en Gedeputeerde Staten van Noordholiand en de Naamlooze Vennootschap Maatschappij tot Exploi- tatie van Onroerende Goederen „Heemstede", geves- tigd te Heemstede, nader te noemen „de Maatschappij", verklaren het navolgende te zijn overeengekomen a. de Maatschappij staat om niet af aan de gemeente die gedeelten van haar grond, volgens liet uitbrei- dingsplan bestemd voor aanleg van de Heemsteed- sche Dreef gelegen tusschen de Zandvaart te Heemstede en het geprojecteerde Cloosterplein aldaar, ter gezamenlijke oppervlakte van ongeveer 6160 M2 b. de gemeente legt op de sub a bedoelde gedeelten grond der Maatschappij alsmede in aansluiting daarvan op haar eigen terrein aan, de Heemsteed- sche Dreef op een breedte van 32 Meter, waarvan het profiel nader door de gemeente zal worden vastgesteld c. de Maatschappij betaalt aan de gemeente eene bijdrage van f 3.50 voor elken M2 van de sub a bedoelde gedeelten, welke door de gemeente zijn aangelegd deze betaling geschiedt terstond nadat het bovenbedoelde gedeelte Heemsteedsche Dreef voor het verkeer is opengesteld onder deze f 3.50 per M2 zijn alle kosten van aanleg begrepen, ook die van rioleering, beplanting, aansluitingen aan andere wegen en onderhoud, zullende door de Maatschappij reeds f 2.50 per M2 betaald worden, zoodra de Heemsteedsche Dreef is opgehoogd en het Westelijk gedeelte voor het verkeer is openge- steld, wanneer eventueel in verband met het nieuwe uitbreidingsplan niet tijdig bekend zal zijn hoe de aansluiting aan de Oostkant zal worden en de ver- harding van dezen kant daardoor zal worden tegengehouden d. de Maatschappij staat aan de gemeente om niet af, de gronden bestemd voor aanleg van de parken

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 77