47a 26 APRIL 1928 overeenkomstig het uitbreidingsplan aan de Oost- en Westzijde van de Heemsteedsche Dreef nabij de Uoosterlaan, terwijl voor aanleg van deze parken door de Maatschappij aan de gemeente eene bijdrage wordt betaald van f 7COO.—zoodra metdenaanleg van het park aan de Westzijde een aanvang is ge- maakts e'Park aan de Westzijde van de Heemsteedsche Dreef zal_ door de gemeente worden aangelegd tegelijkertijd met den aanleg van de Dreef en hier- over zal door en voor rekening der gemeente, wan- neer inmiddels nog geen andere verbinding met de Uoosterlaan is tot stand gebracht, een hulpwecr worden gemaakt, waarlangs het verkeer kan worden ge'eid van de Heemsteedsche Dreef naar den Bin- nenweg, terwijl het Oostelijk gelegen park door en voor rekemng der gemeente zal worden aangelegd, zoodra met de bebouwing daaraan zal worden be- gonnen; Cloosterl. fde Maatschappij betaald aan de gemeenfe het reeds vroeger overeengekomen bedrag van f 2100. zoodra de Cloosterlaan geheel bestraat en als weg voltooid is, vanaf het thans voltooide gedeelte van de Cloosterlaan tot aan den hulpweg sub e bedoeld terwijl de Maatschappij zich verbindt voor een be- teren uitgang van de Cloosterlaan op den Binnen- weg kosteloos ter beschikking te stellen van de gemeente, een strook grond, gelegen aan de Noord- z'jde van het bij dien uitgang staande huis door de Maatschappij worden om niet aan de gemeente afgestaan de gronden, benoodigd voor het aanleg- gen van het nog niet aangelegde gedeelte van de Uoosterlaan Brug Maa'scflaPPij befaalt aan de gemeente een be- Zandvaart uP?g Va,n f30-u00-— a's aandeel in de kosten van het aanleggen van een brug over de Zandvaart ter verbindmg van de beide gedeelten der Heemsteed- sche Dreef. De helft van dit bedrag zal worden betaald, wanneer de werkzaamheden, hieraan ver- bonden voor de helft gereed zijn, terwijl de andere helft zal worden betaald, zoodra de brug voor het verkeer is opengesteld h. de Maatschappij staat om niet af aan de gemeente de haar toebehoorende strooken grond langs de beide zijden van de Zandvaart, dienende ter ver- reeding van die vaart de grond, voorzoover geen Zandvaart zand' welke deze verbreeding oplevert envoorzoo- ver deze door de gemeente niet wordt gebruikt zal door haar op de aan de Maatschappij toebe' hoorende aangrenzende terreinen worden gestort desgewenscht zal de gemeente ook het vrijkomende l Jifhr nian Z, daar0P mogen storten mr.pian. de gemeente verleent alle mogelijke medewerking totwijziging van het indertijd goedgekeurde uit- breidmgsplan op de gronden van de Maatschappij Afstand grond verbree ding

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 78