47b 26 APRIL 1928 e. de Maatschappij staat eveneens kosteioos en om met af aan de gemeente den haar toebehoorenden grond langs de beide zijden van de Zandvaart die- nende ter verbreeding van die vaarf, zooals op het uitbreidmgsplan is aangegeven de grond, voorzoo- ver geen zand, welke deze verbreeding oplevert en voor zoover deze door de gemeente niet wordt gebruikt, zal door haar op de aan de Maatschappij oebehoorende aangrenzende terreinen worden ge- sforf, desgewenscht zal de gemeenfe ook het vrii komende zand daarop mogen sforten f. de Maafschappij verbindt zich voor zich en de opvolgende eigenaren langs de Zuidzijde van de aan te leggen kade aan de Zandvaart, zooals deze op de situatiekaart bedoeld sub b van het raadsbe- sluit van 18 September 1924, no. 81, sfaat aange- geven als weg no. 429, zoolang deze kade niet is aangelegd en hieraan geen woonhuizen zijn gebouwd een beplanting met groen aan te brengen en fe onderhouden, zulks naar genoegen van Burgemees- tei en Wethouders. g. de verder uit deze overeenkomsf voortvloeiende kosten zullen door de Maatschappij worden betaald zoodra deze tot het juiste bedrag bekend zijn en' binnen een door Burgemeester en Wethouders vast te stellen termijn h. fot zekerheid van alle uit deze overeenkomst voort- vloeiende betalingen aan de gemeente verklaren de heeren W. A. Dolleman, Notaris te Santpoort, lr t. A. F van de Wal, oud-Burgemeester der ge- meente Zandvoorf, wonende op Walestein onder zundert, J. Dolleman, Directeur van Cultuur-Maat- schappijen wonende te Woesfduin, gemeenfe Bloe- mendaal, Jhr. h. W. M. van Coehoorn van Sminia, particuher, wonende te Brummen, de eerste als Directeur en de drie andere als Commissarissen der Maafschappij „Heemstede", zich hoofdelijk als bor- ge'1 aansprakelijk te steilen, onder afstand van alle voorrechten van uitwinning en schuldsplitsing bij de wet aan borgen foegekend. Behoort bij raadsbesluit van 26 April 1928. no. 47. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 84