49 Verkoop bouwterrein „Valkenburg". 26 APRIL 1928 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de heer H. Brouwer te Heemstede, wenscht te koopen voor zich of zijn nader te noemen meester diverse^ percee- len bouwterrein, behoorende tot „Valkenburg". De te verkoopen terreinen zijn in gele, blauwe en groene kieur aangegeven op de hierbij gevoegde teekening. De heer Brouwer is bereid voor deze terreinen, welke tezamen een oppervlakte hebben van ongeveer 35000 M2, te betalen een koopsom van f 280.000.-—. Tevens wil de heer Brouwer op zich nemen de verplichting om op het in blauwe kleur aangegeven terrein te stichten een monumentaal gebouw, terwijl hij zich verder heeft verbonden eene bebouwing te bevorderen op eene wijze die onze volle instemming kan wegdragen. De Commissie voor het Grondbedrijf kan zich met een en ander vereenigen en daar ook ons College daarmede accoord kan gaan, hebben wij met genoem- den heer een voorloopige koopakte afgesloten, welke voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Indien ook Uwe Vergadering dezen verkoop kan goedkeuren, verzoeken wij U bijgevoegd ontwerp- besluit vast te stellen. Ten slotte deelen wij U mede, dat de gemeente nog in eigendom behoudt een terrein gelegen tusschen Valkenburgerlaan en Voorweg en een terreintje gele- gen achter het wachtlokaaltje der Noord-Zuid-Hol- landsche Tramweg Maatschappij aan de Valkenbur- gerstraat. Heemstede, 23 April 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, j. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 87