56 Uitvoering van raadsbeslui- ten tot het verrichten van burgerrechtelijke handelingen. 21 JUNI 1928 De Raad der Oemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 13 Juni 1928 BESLUIT lo. het College van Burgemeester en Wethouders, voor zoover noodig, te machtigen tot het aangaan van overeenkomsten ter uilvoering van alle raadsbe- sluiten betreffende burgerrechtelijke handelingen, als- mede tot het verrichten van alle verdere handelingen ter uitvoering der aangegane overeenkomsten, een en ander met inachtneming van de artikelen 113—114bis der gemeentewef 2o. deze machtiging in zooverre te beperken, dat na het aangaan van overeenkomsten i.z. geldleeningen het College van Burgemeester en V/ethouders niet bevoegd is nogmaals met anderen overeenkomsten aan te gaan, betrekking hebbende op diezelfde geld- leeningen 3o. het College van Burgemeester en Wethouders voornoemd te machtigen zich in de uitvoering van zijn taak, bedoeld in het eerste lid in verband met het tweede lid, te doen vervangen door een of meer door dit College aan te wijzen ambtenaren 4o. te bekrachtigen a alle overeenkomsten, door het College van Bur- gemeester en Wethouders dezer gemeente, of door ambtenaren, door dit Coliege daartoe aangewezen, tot op heden gesloten ter uitvoering van raadsbesluiten befreffende burgerrechtelijke handelingen b. alle verdere handelingen, door het College van Burgemeester en Wethouders dezer gemeente, of door ambtenaren door dit College daartoe aangewezen, ter uitvoering der onder 4a genoemde overeenkomsten verricht, alles voor zoover deze overeenkomsten en handelingen niet in strijd zijn met de artikelen 113— 114bis der Gemeentewet. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 Juni 1928. De Secretaris, Da Voorzitter, Itntw1'

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 2