93a 22 NOVEMBER 1928 Artikel 6. De schooitandarts verricht zijne werkzaamheden op de scholen in de daarvoor aangewezen lokaliteiten op nader door Burgemeester en Wethouders te bepaien uren. Hij regelt zijn werkzaamheden in overleg met de onderwijsautoriteiten, behoudens goedkeuring van Burgemeester en Wethouders. Hij zal persoonlijk en voor eigen rekening zorg dragen voor ter zake kundige hulp. Instrumentarium, materialen en verdere benoodigd- heden zullen hem van gemeentewege worden verstrekt. Artikel 7. Een der ouders of verzorgers heeft het recht om het onderzoek en de behandeling van zijn kind of pupil bij te wonen. In overleg met de hoofden van scholen deelt de school- tandarts de te onderzoeken leerlingen in groepen in, in dien zin, dat het mogelijk is het uur aan te geven, waarop iedere Ieerling zal worden onderzocht en even- tueel behandeld. De hoofden van scholen geven aan de ouders of verzorgers hiervan tijdig kennis. Artikel 8. De schooltandarts geeft ten minste een week te voren van dag en uur van zijn bezoek aan eene bepaalde school kennis aan het Hoofd der betrokken school. Artikel 9. Onverminderd de verplichting tot naleving van de bepalingen dezer verordening is de schooltandarts ge- houden de voorschriften na te komen, welke hem in verband met de hem opgedragen werkzaamheden nader door Burgemeester en Wethouders mochten worden gegeven. Hij is niet bevoegd aan het Hoofd der school of de onderwijzer(s) (essen) bevelen te geven. Artikel 10. De schooltandarts is, wanneer hem dit door Burge-

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 16