Overname grond Kastanjelaan. 22 NOVEMBER 1928 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deeten, dat aan de indertijd aan wijlen den heer J. Muller verleende ver- gunning tot het bouwen van een huis aan de Kastan- jelaan, de voorwaarde is verbonden, dat aan de ge- meente moest worden afgestaan de Zuidelijke strook van het perceel, waarop gebouwd zou worden. ter breedte van 5.50 M., zoodra dit door het gemeenfe- bestuur noodig zou worden geoordeeld. Nu dit per- ceel van eigenaar is veranderd wordt het gewenscht geacht, dat bovenbedoelde verplichting wordt nage- komen en bedoelde strook voor openbaren weg wordt bestemd. De Woningstichting „Op Eigen Wieken", welke inmiddels van dit bezit eigenaresse is geworden, ver- klaarde zich op ons verzoek bereid, bedoelde strook grond met bestemming voor openbaren weg om niet aan de gemeente af fe staan. Zij verbond hieraan echter de voorwaarden, dat over de afgestane strook ten behoeve van het overblijvend gedeelte, recht van overgang zou worden verleend naar de Kas'anjelaan en tevens dat langs de Zuidzijde van de woning Kasfanjelaan 28, binnen drie maanden na het transport het klinkertrottoir zou worden vervangen door een tegeltrottoir. Dit trottoir zou dan worden voortgezet tot bij de Oostgrens van het door den heer H. M. Ruijsenaars Jzn. bij raadsbesluit van 17 November 1927, no. 127, afgestane strookje grond, hetwelk met die klinkers zou kunnen worden bestraat voor den daarop nog te maken toegangsweg naar de Kastanje- laan. Met deze voorwaarden kunnen wij ons volkomen vereenigen. De kosten voor het maken en veranderen van de beharding worden geraamd op f235.— Wij achten het in het belang der gemeente bedoelde strook grond onder de genoemde bedingen te aan- vaarden en waar de Commissie voor Openbare Wer- ken zich daarmede ook geheel kan vereenigen, stellen wij Uwen Raad, onder aanbieding van bijgaande stukken voor, hiertoe te besluiten. Heemstede 14 November 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 26