Verbreeding en verharding van een gedeelte Molenwerfslaan. 22 NOVEMBER 1928 Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede (e deelen, dat het ons in verband met den bouw van een Bewaarschool aan de Molenwerfslaan naast de bestaande St. Augustinus- school, gewenscht voorkomt, de Molenwerfslaan ter plaatse gedeeltelijk te verbreeden en tevens te verhar- den. Het R. K. Kerkbestuur van de Parochie van Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart alhier, verklaarde zich bereid den hiervoor benoodigden strook grond ter opper- vlakte van ongeveer 420 M2 om niet aan de gemeente over te dragen, waartegenover de gemeente voor hare rekening zorg zal dragen voor het dempen van de sloot en het aanbrengen van de verharding. Teneinde een betere aansluiting te krijgen op het bestaande weggedeelte, werd gelijktijdtg voor evengenoemd doel de medewerking gevraagd van den Regent van het Seminarie „Hageveld", die zich na bekomen machtiging bereid verklaarde hiervoor om niet aan de gemeente over te dragen een strook grond ter opper- vlakte van ongeveer 537 M2. Beide strooken grond staan thans nog ten name van het Bisdom Haarlem. De kosten van slootdempen en het aanbrengen van verharding over deze af te stane strooken grond wer- den door den Dienst van Openbare Werken geraamd op f 6000. Waar door deze transactie ter plaatse een belang- rijke wegverbetering tot stand zal komen, waarmede ook de Commissie voor Openbare Werken zich ge- heel kan vereenigen, stellen wij Uwen Raad onder aanbieding van de desbetreffende stukken voor, hier- toe te besluiten. Heemstede 14 November 1928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 32