22 NOVEMBER 1928 III. Oud Archief. a. Voor het doen van nasporingen door ge- meente-ambtenaren in het oud-archief, voor elk uur aan de nasporing besteed, gedeelten van een uur voor een geheel gerekend2,50 b. Voor afschriften van- of uittreksels uit stukken behoorende tot het oud-archief, boven en behalve het recht onder Illa be- doeld, per bladzijde of gedeelte daarvan 1. IV. Bouw- en Wonirigtoezicht. a. Voor een exemplaar der bouw- en woningverordeningf i, b. Voor een vergunning als bedoeld in art. 5, eerste lid, sub a. der Woningwet, voor elke /1000,of gedeelte daarvan, waar- op de bouwkosten zijn geraamd 1. De bouwkosten worden voor de toepas- sing dezer bepaling berekend naar de door Burgemeester en Wethouders te be- palen som, in verband met het door den verzoeker bij het indienen der bij de bouw- en woningverordening genoemde stukken, op te geven bedrag" van de bouwsom. V. Openbare Werken. a. Voor een uittreksel uit plannen, kaarten of teekeningen, per vierkanten decimeter of gedeelte daarvanj b. Voor licht- of neodrukken van plannen, kaarten of teekeningen uit het archief van de afdeeling Openbare Werken, voor zoover deze licht- en neodrukken ten verkoop in voorraad zijn, per vier- kanten decimeter0,025 c. Voor het met toestemming zelf uittreksels of afschriften nemen van plannen, kaart- ten of teekeningen uit het archief van Openbare Werken, voor elk half uur, daaraan besteed, gedeelten van een halî uur voor een geheel gerekend 1. d. Voor het raadplegen of inzage nemen van plannen, kaarten of teekeningen of andere

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 4