22 NOVEMBER 1928 bescheiden uit het archief van Openbare Werken, voor elk half uur, daaraan be- steed, gedeelten van een half uur voor een geheel gerekendq.50 a. Voor een groote jachtakte tot alle geoor- loofd jachtbedrijf5 b. Voor een groote jachtakte, als boven, met uitzondering van de valkenjacht 2.50 c. Voor een logeerakte2.50 d. Voor een kleine jachtakte tot het vangen van waterwild met netten, waarvan het gebruik geoorloofd iso.50 e. Voor een vergunning tot het voorhanden hebben van een vuurwapenj. Voor een vergunning tot het schieten van schadelijke vogelsq.50 Artikel 2. Aan de heffing van leges zijn niet onderworpen: a. stukken of verrichtingen ten behoeve van onvermo- genden in hun persoonlijk belang, op behoorlijk bewijs van onvermogen, afgegeven of gedaan; b. de stukken, welke ambtshalve ter voldoening aan wettelijke "of administratieve voorschriften moeten worden afgegeven; c. stukken of verrichtingen, ten behoeve van 's R;iks militairen dienst of voor pensioenen, lijfrenten wachtgelden, gagementen of riddersoldijen; d. vergunningen of beschikkingen, welke uit anderen hoofde tot eenige betaling in de gemeentekas aan- leiding geven; e. stukken of inlichtingen, waarvan de kostelooze afgifte of verstrekking bij eenig voorschrift aan de gemeente-besturen is opgelegd of van Overheidswege is aanbevolen. bevelschrift tot betaling; g. de stukken, welke het karakter eener gewone brief- wisseling dragen; h. bouwvergunningen voor met steun van de Overheid te bouwen woningen ten behoeve van vereenigingen, uitsluitend in het belang van verbetering der voîks- huisvesting werkzaam en als zoodanig bij Koninkliik Besluit toegelaten.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 5