Invordering van leges. 22 NOVEMBER 1928 De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het desbetreffend voorstel van Burgemeester en Wethouders BESLUIT vast te stellen de volgende verordening VERORDENING op de invordering eener belasting onder den naam van „Leges". Artikel 1. De leges zijn verschuldigd bij de afgifte of uitreiking of onmiddellijk na inzage van de in de leges-verordening bedoelde stukken of, indien zulks wenschelijk wordt geacht, bij vooruitbetaling. Artikel 2. De leges worden voldaan in handen van de tot het ontvangen der gelden door Burgemeester en Wet- houders gemachtigde ambtenaren, die ten bewijze van ontvangst op de af te geven of uit te reiken stukken een zegel of zegels plakken tot het bedrag, dat verschul- digd is en dat zegel of die zegels van den datum van afgifte of uitreiking en hun paraaf voorzien. Artikel 3. De bedoelde zegels zijn slechts verkrijgbaar op schrif- telijk verzoek voor de door Burgemeester en Wet- houders gemachtigde ambtenaren bovenbedoeld, tegen contante betaling bij den Gemeente-ontvanger, die van de uit dien lioofde ontvangen legesgelden in zijne reke- ning verantwoording doet. Artikel 4. 1. Deze verordening treedt in werking tegelijk nret die op de heffing dezer leges. 2. Alsdan vervalt de verordening op de invordering van leges aan het bureau van den Burgerlijken Stand, vastgesteld den 7 Mei 1907 en de verordening op de invordering van leges voor bouw- en woning- toezicht, vastgesteld den 23 October 1924. Gedaa-n ter openbare raadsvergadering van den 22 November 1928. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 8