105 Onderhandsche verhuur van een strook grond aan de Westzijde van den Glipperweg. 20 DECEM8ER 1928 De Raad der Oemeente Heemsfede; Overwegende, dat door de N.V. „Exploitatie Maat- schappij van Onroerende Goederen, voorheen Qebr. J. en M. van der Pol" is verzocht te mogen huren een strook grond, gelegen nabij den Glipperweg, uitmakende een ter plaatse kennelijk aangeduid Zuid- Westelijk gedeelte, ter grootte var ongeveer 3.80 Are, van het perceel kadastraal bekend gemeente Heem- stede, Sectie C no. 2188, zooals op de bij dit besluit behoorende teekening in roode kleur is aangegeven, welk gedeelte 'grond door deze firma kosteloos en om niet aan de gemeente is afgestaan als bestemd voor wegaanleg Overwegende, dat tegen inwilliging van dit verzoek geen bezwaren bestaan Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders BESLUIT Burgemeester en Wethouders te machtigen om tot wederopzeggens onderhands te verhuren ingaande 1 Januari 1929 aan de N V. „ExpIoitatie Maatschappij van Onroerende Goederen, voorheen Gebr. J. en H. van der Pol" te Heemstede, een strook grond, gelegen nabij den Glipperweg, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie C no. 2188 (ged.), ter grootte van ongeveer 3.80 Are, zooals op de bij dit besluit be- hoorende ieekening in roode kleur is aarigegeven, tegen een huurprijs van f 1.per jaar en verder onder de door hen te stellen voorwaarden, zullende de eventueele grondlasten op de in huur af te stane strook grond voor rekening van de Naamlooze Ven- nootschap komen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 20 December 1928. De Secretaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 17