114 Onderhandsche verhuur van grond aan de Westzijde van de Vrijheidsdreef. 20 DECEMBER 1928 Aan den Raad. Bij Uw besluit van 23 Februari 1928, no. 19, wer- den aan den heer H. M. Ruijsenaars, alhier, als tuin in gebruik gegeven eenige perceelen grond, gelegen aan de Westzijde van de Vrijheidsdreel, onderschei- denlijk ter grootte van 527 en 173 R.R., zulks tegen een huurprijs van f 0.40 per R.R. Bovengenoemde huurder heeft verzocht om de huur van dezen tuin, welke met 1 October j.l. was geëin- digd, voor zoover betreft het Noordelijk gedeelte, ter grootte van 527 R.R. nog eenigen tijd te verlengen. De resteerende 173 R.R. zouden dan in huur kunnen worden overgedragen aan enkele kleinere huurders, die grond van de gemeente in huur hadden en waar- van de huur is opgezegd, zooals dit b.v. het geval is bij huurders van tuinen, welke thans bestemd zijn voor aanleg der Heemsteedsche Dreef. De onderhan- delingen omtrent den verkoop van bovenbedoelde perceelen grond verkeeren thans nog in een zoodanig stadium, dat er geen bezwaar bestaat om de huur daarvan te verlengen tot 1 Augustus 1929. De heer H. M. Ruijsenaars verklaarde zich bereid een huurprijs te betalen van f0.90 per R.R., terwijl voor de overige huurders een huurprijs zou kunnen worden bedongen van f 0.65 per R.R ln verband met het vorenstaande stellen wij U voor, hiertoe te besluiter. door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede 17 December i928. Burgemeester en Wethouders van Heemstede J. P. W. VAN DOORN. De Secretaris, N. VOS.

Raadsnotulen Heemstede | 1928 | | pagina 43