17 28 Februari 1929. 4 making door het districtshoofd van den veeartsenii- kundigen dienst in na te noeinen fabriek wordt toe- gestaan; c. onbruikbaar maken en vernietigen van voor uitvoer bestemd vleesch, dat onschadelijk gemaakt moet wor- Art. 2. De verwerking zal geschieden in één der door de N V gestichte of te stichten fabrieken. Art. 3. Het vervoer van de cadavers en slachtafvallen naar de tabriek, zal door de zorg en op kosten van de N V ge- schieden in vervoermiddelen, ingericht volgens de cîaar- aan door de bevoegde Regeeringsautoriteit te stellen eischen. Betrefl het vervoer van cadavers en afvaldeelen als bedoeld in art 1 onder b, dan wordt het vervoer- middel na inlading verzegeld en bij aankomst in de fabriek ontzegeld op de wijze en door degenen, als zal worden voorgeschreven door de daarfoe bevoegde Kegeenngsautoriteit. Art. 4. Alle cadavers moeten zoo spoedig mogelifk, doch ten- zij ingevolge het bepaalde in art. 7, 2e lid anders wordt bepaald, u.iterlijk op den werkdag, volgende oo dien waarop de N.V. bericht zal hebben ontvangen, zifn weg- gehaald; slachtafvallen, vôor zoover niet met inachtne- ming van art. 7, hd 2 onmiddellijke ophaling is ver- zo^.ht, ten minste drie maal per week, voorzoover in de uemeente hiervoor een verzamelplaats aanwezip is. Ca- davers en slachtafvallen, welke niet tijdig zijn afgehaald kunnen ten koste der N.V. door de Gemeente naar de do°r de Directie op te geven fabriek van de N.V. worden vervoerd, dan wel (zulks ter keuze van de Gemeente) ten koste der N.V. op andere wijze worden onbruikbaar gemaakt of vernietigd. Art. 5. Dë Gemeente is verplicht onmiddellijk, in elk geval op den dag van afkeuring, of van ontvangst van de mede-

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 18