22 21 Maart 1929 jecteerde sfraat, zoodra aan de Westzijde van die straat met eenige bebouwing een aanvang wordi ge- maakt 5o. dat de gemeente Heemstede zich bereid zal verklaren af te staan aan de meergenoemde N.V. de op bovenvermeid kaartje in bruine kleur aangege- ven terreinen: a. het terrein Oostelijk van de Eiken- laan ter grootte van ongeveer 4536 M?, tegen een prijs van f7. per M2, of in totaal voor b. het terrein gelegen Oostelijk yan de geprojecteerde Heemsteedsche Dreef ter grootte van ongeveer 6298M2, tegen een prijs van f 8.50 per M2, of in totaal voor c. het terrein gelegen Westelijk van de geprojecteerde Heemsteedsche Dreef en tusschen de Zandvaait en de Haem- stedelaan, ter grootte van ongeveer5l77 M2, tegen een prijs van f 8.per M2, of in totaal voor Alzoo in totaal voor f 126.701. De genoemde N.V. zal derhalve aan de gemeente voor deze ruiling moeten bijbetalen een bedrag van f 82.805.-—, te voldoen zoodra de Heemsteedsche Dreef langs de onder 5o bedoelde terreinen is voltooid. Naar onze meening is een op bovenstaanden grond- slag gesloten overeenkomst voor de gemeente alles- zins aannemelijk te achten. Voorts deelen wij U mede, dat de Commissie voor het Gröndbedrijf zich met de voorgestelde regeling kan vereenigen en dat de Commissie voor het Onder- wijs met de voor de stichting der school bestemde plaats volkomen accoord gaat. Indien Uwe Vergadering zich met het bovenstaande kan vereenigen, geven wij U in overweging bijgevoegd ontwerp-besluit vast te stellen. Heemstede 13 Maart 1929. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. van de Poll, l.b. De Secretaris, N. Vos. f 31.752.— f 53.533,— f 41.416.-

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 16