38 30 Mei 1029 ëen voorloopig plan overgeiegd belreffende de ver- bouwing der lökalen. Volgens dat voorloopige plan zouden er echter lokalen komen welke reeds direct of vrij spoedig niet voldoende groot zouden zijn om de leerlingen te kunnen plaatsen zonder wederom ont- heffing te moeten vragen. Wij hebben daarom met het Besfuur overleg ge- pleegd, omdat ons gebleken is, dat, door zoowel boven als beneden één fusschenschot minder te plaafsen en de verdere indeeling iets te wijzigen, de beschikking kan worden verkregen over een driefal iokalen, plaats biedende voor 48 leerlingen, tervyijl ook de verdere lokalen met het oog op de bezetting der klassen zoo groot worden, dat nog eene toename van leerlingen mogelijk is. Het bestuur heeft ous medegedeeld bij de verdere uitwerking der plannen met onze wenschen te zullen rekening îiouden, zoodat wij tegen de inwilliging der aanvrage geen bezwaar meer hebben. Bij naaer schrijven van 25 Mei 1929 heeft liet be- stuur nog gewezen op de wenschelijkheid om tege- lijk inet bovenbedoelde verandering van inrichting fevens in een 7-tal lokalen vaste wandborden te Iaten aanbrengen en heeft ook daarvoor vergoeding aan- gevraagd. De bestaande meer dan 30 jaar oude los- staande borden, welke niet meer aan behoorlijke ei- schen voldoen, kunnen buiten gebruik gesteld worden. Ook tegen inwilliging van deze aanvrage hebben wij geen bezwaar. Waar verder de overgelegde stukken aan de ge- stelde eischen voldoen stellen wij U voor, door vast- stelling van het bijgevoegde ontwerp-besluit, de ge- vraagde vergoedingen te verleenen. De stukken, op de aanvragen betrekking hebbende, liggen voor U ten Raadhuize ter inzage. Heemstede, 27 Mei 1929. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 18