44 25 Juli 1929. a. de gronden waarvoor de bijdrage geldt behoo- ren gemeente eigendom fe blijven, tenzij voor ver- vreemding toestemming is gegeven b. het aanwezige bosch wordt gesfeld onder voort- durend Staatsfoezicht. De verpleging en instandhouding ervan moeten op oordeelkundige wijze in overleg met en 'ot genoegen van het Staatsboschbeheer geschieden Bij niet nakoming dezer voorwaarden kunnen dë genoten bijdragen worden feruggevorderd. Uit nader versfrekte inlichfingen is ons gebleken, dat onder verpleging en instandhouding van het bosch' wordt versfaan hef nemen van maatregelen om liet bosch in goeden staat te liouden en zoo mogelijk fe verbeferen. Het Sfaa'stoezicht zal nagaan of bedoelde maatregelen worden nagekomen en of geen wijzigin- gen worden aangebracht die het karakter van het bosch ernstig zouden schaden. De Directeur van het Staafsboschbeheer voegt aan zijne inlichtingen toe, dat het bezit Oroenendaal thans naar behooren wordt beheerd, doch wanneer dit later eens niet het geval mocht zijn, behoort de mogelijk- heid te besfaan dat zijnerzijds wordt ingegrepen. Het komt ons voor, dat de gestelde voorwaarden welke in een voor U fer inzage liggende ontwerp-akte nader zijn omschreven, geen beletsel vormen om de gemelde Rijksbijdrage te aanvaarden, zoodat wij U voorstellen daartoe te besluiten. De betrekkelijke stukken liggen voor U ten Raad- huize ter inzage. Heemstede, 10 Juli 1929. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 6