62 3 Oclober 1929 bestaat zouden wij het rneest zuidelijke gedeelle van net terrem Vv'illen afscheiden en voorloopig willen la- en "i den toestand waarin het is en dus niet willen ophoogen. Met dit gedeelte zou een proef kunnen worden genomen om het buiten de schooluren als openbare speelplaats fe bestemmen, omdat een der- geiijke gelegenheid in die omgeving geheel ontbreekt. Het komt ons met juist voor dit ferrein ook tijdens de schooluren voor andere kinderen open te stellen omclat de school daar hinder van zou kunnen on- dervinden. In cfit geval kunnen de bouwkosten pl. m. f2000 lager worden geschat en worden deze dus f 117.000 Verder wordt geraamd voor meubileering, inrichting en aanschaffing van gymnastiekbenöodigdheden f 11.447—zoodat de tofale kosten vvorden begroot op rond f 129.000—. Teneinde samenstelling van hef besfek mogelijk fe maken en omtrent de plannen overleg te kunnen plegen met het Rijksschooltoezicht, stellen wij U voor door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit <re- noemd bedrag beschikbaar te stellen. Heemstede, 25 September 1929. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos. De Raad der gemeenfe Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethcu- ders, dd. 25 September 1929 BESLUiT: aan Burgemeesfer en Wethouders een crediet te ver- leenen groot f 129.000— ten behoeve van de sfichting van eene school voor gewoon lager onderwijs aan de Heemsteedsche Dreef. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 3 October 1929. De Secrotaris, De Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1929 | | pagina 32