In afwijking van het vorenstaande wordt aan Bur- gemeester en Wethouders opgedragen zooveel mogelijk te bevorderen, dat de bebouwing zal plaats hebben zooals op de teekening en de om- schrijving is aangegeven; Burgemeester en Wethouders kunnen voor hoek- terreinen en voor onregelmatig begrensde terreinen in bijzondere gevallen afwijking toestaan van de bij deze omschrijving aangegeven minimum diepten van onbebouwde ruimte op eigen erf, langs den weg of aangrenzend terrein; Voorts zullen Burgemeester en Wethouders in bijzondere gevallen afwijkingen van ten hoogste 1 M. kunnen verleenen van de in deze beschrijving bedoelde afmetingen, wanneer zulks een goede exploitatie niet zal schaden; Burgemeester en Wethouders kunnen ontheffing verleenen van de onder b genoemde minimum diepten voor lage uitbouwtjes, zooals erkers, por- tieken van deuren en dergelijke, alsmede voor schuurtjes, garages en prieeltjes, die niet hooger zijn dan 3 Meter en waarvan de plaats en con- structie door hen moeten worden goedgekeurd; Burgemeester en Wethouders kunnen in bijzondere gevallen afwijking toestaan met eene woning van het in deze kolommen genoemde grootste aantal aaneen te bouwen woningen De indeeling der wegen in rijstraat, trottoirs, rij- wielpad enz. wordt door Burgemeester en Wet- houders geregeld; De straal der afronding op de hoeken van wegen, zal, voor zoover deze niet op de bij deze toe- lichtende beschrijving behoorende teekening anders is aangegeven, tenminste 10 Meter moeten be- dragen. Behoort bij raadsbesluit van 27 Maart 1930. De Secretaris, De Voorzitter, Le2. nummer 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 6.7 68 69 70 71

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 22