53 10 juli 1930 AANKOOF VAN GROND IN- EN NABIJ DE GEPROJECTEERDE EIEEMSTEEDSCHE DREEF Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de Naam- looze Vennootschap Maatschappij tot Exploitatie van Onroerende Goederen, gevestigd te Amsterdam, zich na gehouden besprekingen hereid heeft verklaard aan de gemeenfe over te dragen de haar in eigendom toebehoorende gronden, met de zich daarop bevin- dende tennisbaan en getimmerten, gelegen in-ennabij de geprojecteerde Heemsteedsche Dreef, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie A nos. 2702 en 2704, ter gezamenlijke oppervlakte van 2607 M2, voor een koopprijs van f II000. Dit bedrag wijkt in slechts geringe mate af van de door den heer J. C. Reinders Folmer uitgebrachle taxatie, die f 10.622,— bedroeg. Wij kunnen U echter mededeelen, dat voornoemde faxateur zich zeer wel met de vraagprijs van fl 1.000. kan vereenigen, aangezien dit hoogere bedrag is te rechtvaardigen in verband met een verschil in waar- deering voor het buiten gebruik stellen van de tennis- baan op dit terrein. Het komt ons dan ook zeer billijk voor, in dit geval deze vraagprijs te accepteeren. Wij achten het voorts gewenscht, ook deze terrei- nen in het Grondbedrijf in te brengen. De aan te koopen terreinen kunnen worden inge- bracht voor de koopwaarde, vermeerderd met de kosten van eigendomsoverdracht. Op grond van het vorenstaande sloten wij met genoemde Naamlooze Vennootschap een voorloopige koopakte af, die met de daarbij behoorende stukken voor Uwe Vergadering ter inzage zijn nedergelegd. Wanneer Uwen Raad zich met dit voorstel kan vereenigen, verzoeken wij U, ons tot dezen aankoop te machtigen, door vaststelling van bijgevoegd ont- werp-besluit. Heemstede, 20 Juni 1930. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N.Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 27