61 31 Juli 1930 TIJDELIJKE VOORZIENING IN SCHOOLRUIMTE VOOR DE ST. AUGUSTINUSSCHOOL. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien de aanvrage van het R.K. Kerkbesluur van den H. Bavo, alhier, dd. 5 Juli 1930, om beschik- baarstelling van de benoodigde gelden voor de ingebruikname en de inrichting van het meest Oos- telijk beneden leslokaal der Maria Bewaarschool, gele- gen naast de St. Augustinusschool aan de Molenwerfs- laan, ten behoeve van deze school Overwegende, dat het aantal leerlingen van de eerste klasse van laatstgenoemde school met den aan- vang van het nieuwe schooljaar minstens 60 zal be- dragen dus belangrijk meer dan het maximum, waar- voor de leslokalen van dat gebouw bij de stichting bestemd werden Overwegende, dat voor het aantal leerlingen der eerste klasse der meergenoemde school dus twee leslokalen noodig zijn en er in de school zelf hiervoor slechts één beschikbaar is, zoodat tijdelijk schoolruimte noodig is voor het onderbrengen van een gedeehe der eerste klasse, waarin op de door het Bestuur aangegeven wijze kan worden voorzien Overwegende, dat de aanvrage aan de gestelde eischen voldoët Gehoord het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders Gelet op de bepalingen der Lager-Onderwijswet 1920 aan* het R.K. Kerkbestuur van den H. Bavo te Heemstede, voor genoemd doel de benoodigde gelden uit de gemeentekas beschikbaar te stellen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 31 Juli 1930. De Secretaris, D^yoorzitter, BESLUIT

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 9