:retaris De Voorzitter, Gewijzigd Exemplaar. 68 21 Augustus 1930 KINDERTOELAQE AAN GEMEENTE-PERSONEEL. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien bet voorstel van Burgemeester en Wet- houders BESLUIT Vast te stellen de volgende bepalingen omtrent het toekennen van kindertoelage aan gemeentepersoneel I. Aan alle vaste en voorloopig aangestelde werk- lieden, alsmede aan losse werklieden met bewijs van aanneming, en aan alle ambtenaren over wier werk- tijd de Gemeente ten volle beschikt, het Politiepersoneel inbegrepen, wordt, voor zoolang het aantal wettige of wettelijk erkende kinderen beneden'den leeftijd van 16 jaren meer dan twee bedraagt, voor ieder kind boven dit getal boven het gewone loon eene tijdelijke toelage verleend van f 1.50 per week II. Voor de toepassing van het onder I vermelde worden als kinderen mede aangemerkt pleegkinderen, die deel uitmaken van het gezin en geheel als eigen kinderen worden onderhouden en opgevoed en voor wie aftrek van het belastbaar inkomen voor de Rijks- inkomstenbelasting is toegestaan III. Wanneer in den loop van het jaar in het aan- tal kinderen beneden den leeftijd van 16 jaren ver- andering komt, wordf de toelage met ingang van den datum dier verandering daarmede in overeenstem- ming gebracht IV. De in I bedoelde toelage wordt uitgekeerd met ingang van 1 Januari 1931 of voor zoover de werklie- den betreft met ingang van de eerste loonweek in 1931. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 21 Augustus 1930.

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 17