85 30 October 1930. grond van elders zal bij het brengen van het terrein op genoemd peil, niet noodig zijn. Voorts meenen wij dat de uitvoering van gemelde werkzaamheden dienstbaar kan worden gemaakt aan de bestrijding der werkloosheid. Immers, het uit te voeren werk is van zoo'n eenvoudigen aard dat geen vakkennis vereischt is, zoodat ook ongeschoolde arbeiders te werk kunnen worden gesteld, Volgens de gemaakte berekening is onder het bedrag van f 72000.— een som van rond f 43000.voor arbeidsloon begre- pen. Het is derhalve duidelijk dat gedurende geruimen tijd aan vorenbedoelde arbeiders werk zal kunnen worden verschaft. Onder mededeeling dat de Commissie voor het Orondbedrijf zich met het bovenstaande kan vereeni- gen, verzoeken wij U, indien ook U daarmede accoord gaat, daarvan te doen blijken door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Burgemeester en Wethouders van Heemsfede, De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethou- ders, dd. 22 October 1930, met het advies van de Corrmissie voor het Orondbedrijf Burgemeester en Wethouders een crediet te verlee- nen groot f 72000.voor het geschikt maken voor sportterrein van 9 H.A. weiland, gelegen Noordelijk van de Van Merlenvaart en Oostelijk van den Olip- perweg, door dit terrein over de geheele oppervlakte te brengen op een hoogte van 0.2 M. onder N.A.P. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 30 October 1930. Heemstede, 22 October 1930. J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos. BESLUIT: De Seeretarîc Qe Voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1930 | | pagina 12