8 22 Januari 1931 RESCHIKBAARSTELLING GELDEN UITBREIDING EN VERANDERING INRICHTING St. JOZEFSCHOOL. Aan den Raad. On 2 December 1930, is ingekomen een verzoek van het R. K. Kerkbestuur van de parochie van den H. Bavo gevestigd alhier, om beschikbaarste ling, krachtens artikel 72 der Lager Onderwijswet 1920, van gelden ten behoeve van de uhvoering van onde staande werkzaamheden aan de onder zij staande R.K. Jongensschool, Heerenweg 103; 1. het veranderen van glazen wanden tusschen de leslokalen door muren, omdat de klassen thans hinder van elkaar hebben 2. het aanbrengen van fonteintjes tn de Ieslokalen, welke neheel ontbreken 3 de deuren welke vanuil de gangen toegang geven tot de leslokalen, zoodanig te veranderen, dat deze niet meer in de lokalen maar in de gangen df4a e hët betegelen der gangen, zoowel uit aesthetisch als economisch opzicht, daar geschilder e am rizee ringen moeilijk geruimen tijd onbesmet bhjven 5. het aanbrengen van een trapleumng, welke aan de muurzijde niet aanwezig is 6. het aanbrengen van tochtdeuren met portalen om het hinderlijke en gevaarlijke tochten in de gang en leslokalen bij het gelijktijdig openstaan van buiten- deuren en klassedeuren tegen te gaan 7. het aanbouwen van een bergkamer en dokte s- kamerhet bestaande spreekkamertje îs voor medisctl onderzoek en ook voor den schooltandarts ongeschikt en is een ruimere kamer hiervoor noodig 8. het aanbrengen van centrale verwarming met de noodige werkzaamheden 9 het maken van eene fietsenberging, welke mo- menteel niet aanwezig is, terwijl een groot aantal iongens per fiets naar de school komen 10. het aanschaffen van de benoodigde inrichtingen, welke met het bovenstaande verband houden

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 25