8 22 Januari 1931 BESCHIKBAARSTELLING GELDEN UITBREIDING EN VERANDERING INRICHTING St. JOZEFSCHOOL. De Raad der gemsente Heemstede; Gezien de aanvrage van het R. K. Kerkbesfuur van de parochie van den H. Bavo alhier, ingekomen 2 December 1930, om beschikbaarstelling van gelden ten behoeve van de onder zijn bestuur staande bijzon- dere school, Heerenweg 103, voor: 1. het veranderen van glazen wanden tusschen de lokalen door muren 2. het aanbrengen van fonfeintjes in de lokalen 3. het zoodanig veranderen van de deüren, toegang gevende tot de lokalen, dat deze de gangen in draaien 4. het betegelen der gangen 5. het aanbrengen van een trapleuning 6. het aanbrengen van tochtdeuren met porfalen 7. het aanbouwen van een bergkamer en dokters- kamer; 8. het aanbrengen van centrale verwarming met de noodige werkzaamheden 9 het maken van eene fietsenberging 10. het aanschaffen van de benoodigde inrichtingen 11. het plaatsen van enkele waterplaatsen op de speelplaats 12. het aanbrengen van ventussluitingen op boven- ramen, terwijl verder verzocht is om tijdens de verbouwing der genoemde school de villa „Djokjakarta" in gebruik te mogen nemen, waarvoor deze te rekenen met in- gang van 1 Januari 1931 gehuurd moet worden Overwegende dat de aanvrage aan de wettelijke vereischten voldoet dat echter voor het inwilligen der onder 11 ge- noemde aanvrage geen aanleiding bestaat, omdat in de school voldoende waterplaatsen aanwezig zijn en het dus de normale eischen aan het onderwijs te stel- len, te boven zou gaan wanneer deze ook nog op de speelplaats zouden worden aangebrachtdat boven- dien daarop geen voldoende toezicht zou kunnen

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 29