ÎO 22 Januari 1931 reikend zcuden zijn om de geraamde recognitie te betalen, zoodat dus ook niet het voor winst uitge- trokken bedrag in de gemeentekas zou kunnen wor- den geslort, zal het ontbrekende uit eene reserve behooren te kunnen worden aangevuld. Miermede wordt dan geheel gehandeld in den geest van de door Uwen Raad vastgestelde verordening op het beheer van de gemeente gas-, duinwater- en electriciteits- bedrijven, waar in art. 2 o m. is bepaald dat een ge- deeite der winst kan worden gereserveerd. In dat artikel is verder bepaald, dat, wanneer de zuivere winst in eenig jaar minder bedraagt dan het bij de gemeente-begrooting voor dat jaar geraamde bedrag, het ontbrekende dan voor zooveel mogelijk kan wor- den aangevuld uit de reeds gemaakte en nog aanwezige reserve. Burgemeester en Wethouders zijn van meening, dat in de komende jaren zeker behoefte aan deze reserve zal blijken te bestaan, te meer waar ook de schade- loosstelling wegens winstderving slechts over een korte periode wordt uitgekeerd. In verband met een en ander wordt dus op behoud der door de Financieele Commissie bedoeide posten prijsgesteld. Rapport van de Financieele Commissie. ELECTRICITEITSBEDRIJF. Ten opzichte van dit bedrijf gelden dezelfde op- merkingen omtrent recognitie en reserve, als bij het Gasbedrijf zijn vermeld. Antwoord van Burgemeester en Wethouders. ELECTRICITEITSBEDRIJF. Verwezen wordt naar hefgeen omfrent recognitie en reserve bij het Gasbedrijf is vermeid.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 36