3 22 Januari 1931 UITBREIDING AANTAL KLEEDHOKJES BIJ DE ZWEMVIJVERS. Aan den Raad. Aangenaam is het ons, U te kunnen mededeelen, dat van de zwemvijvers in deze gemeente van jaar tot jaar een drukker gebruik wordt gemaakt. Ter nadere toelichting daarvan moge dienen, dat in 1916, het stichtingsjaar van de Zwemvijvers, het aantal be- zoeken 9149 bedroeg, in 1924 dit geta! tot 30587 steeg, terwijl in 1929 deze inrichting door 84144 personen werd bezocht. Het steeds toenemend gebruik van de Zwemvijvers gaf reeds eenige maien aanleiding om het aantal kleedhokjes uit te breiden. Deze aangelegenheid kwam laatstmaa! ter sprake in Uwe Vergadering van 30 Ja- nuari 1930, toen van de zijde van ons College werd toegezegd, hieraan de noodige aandacht te schenken. Het Bestuur van de Stichting tot Exploitatie van Bad- en Zweminrichtingen te Heemstede, deelde ons mede, dat de mogeüjkheid bestaat om nog 51 kleed- hokjes bij te bouwen en wel 27 aan de zijde van het heeren- en 24 aan de zijde van het damesbassin. Een en ander vordert een crediet van ongeveer f 5100.-. Waar door deze uitbreiding in een dringende be- hoefte wordt voorzien en dit aan het gebruik van de Zwemvijvers zeer zeker ten goede zal komen, terwijl anderzijds de uitvoering van dit werk ook nog zal bijdragen tot vermindering van de werkloosheid in de bouwvakken, stellen wij U voor, hiertoe te besluiten. Onder mededeeling, dat de op deze aangelegenheid betrekking hebbende teekening voor U ten Raadhuize ter inzage is nedergelegd, bieden wij U een ontwerp- besluit hierbij ter vaststelling aan. Heemstede, 31 December 1930. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 3