19 26 Februari 1931 AANKOOP VAN GROND IN- EN NABIJ DE GEPROJECTEERDE HEEMSTEEDSCHE DREEF. Aan den Raad. Wij hebben de eer U mede te deelen, dat de hee- ren Fockens en Stevens zich, na langdurige onder- handelingen met ons College, bereid hebben verklaard aan de gemeente om niet over te dragen, de hen in eigendom toebehoorenden grond, bestemd voor door- trekking van de Heemsteedsche Dreef, ter geraamde oppervlakte van 3232 M2 en een Westelijk daarvan gelegen strookje bouwterrein ter geraamde oppervlakte van 78 M2. Tevens zijn zij bereid in de kosten van aanleg van dit gedeelte der Heemsteedsche Drcef een bijdrage van f 6y00.te betalen. Deze bijdrage betreft de halve kosten van aanleg van de Oostelijk gelegen helft van de Heemsteedsche Dreef, voorzoover gelegen in het terrein van voornoemde eigenaren, verminderd met de waarde van het bovenbedoelde strookje bouw- terrein. Na terzake den heer Reinders Folmer te hebben geraadpleegd, sloten wij op diens advies met den heer Stevens voornoemd, ten wiens name de over te dra- gen perceelen grond staan geboekt, een voorloopige akte af, die met de daarbij behoorende sfukken voor de leden van Uwen Raad ter inzage zijn nedergelegd. Wij achten het voorts gewenscht, om het bovenbe- doelde stukje bouwterrein tegen de getaxeerde aan- koopwaarde, berekend tegen f 8.per M2, vermeer derd met de kosten op de eigendomsoverdracht vallende, in het Grondbedrijf onder te brengen. Aangezien tengevolge van dezen aankoop een be- langrijk gedeelte van de Heemsteedsche Dreef kan worden aangelegd, verzoeken wij U, ons daartoe te machtigen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp- besluit. Heemstede, 18 Februari 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 23