26 26 Maart 1931 langer tijdvak voldoende gasberging aanwezig zal zijn dan wanneer een houder van 10000 M3 wordt ge- bouwd, doc'n dat daartegenover staat dat de gemeente ook direct grootere financieele Iasten op zich neemt. Ons College erkent de juistheid van deze laatste opmerking, doch meent daartegenover te mogen stel- len dat de toename van het gasverbruik, in vergelijking met die van de laatste jaren, aan den veiligen kant is geraamd. Blijkt deze in de praktijk grooter te zijn dan hierboven is aangenomen en wordt bovendien de bergruimte kleiner gesteld dan 15000 M3, dan zal daarvan het gevolg zijn dat geruimen tijd eerder weder een vrij groot kapitaal aangewend zal moeten worden voor uitbreiding der bergruimte. terwijl deze direct niet ten volle benut behoeft te worden, zoodat in de toekomst deze oplossing duurder zal zijn dan direct een gashouder te bouwen van 15000 M3. Wij stellen U dan ook voor ons te machtigen een gashouder van 150C0 M3 aan te schaffen en hiervoor een crediet beschikbaar te willen stellen van f 98000,— Burgemeester en Wethouders van Heemstede, De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wet- houders, dd. 18 Maart 1931; Burgemeester en Wethouders te machtigen over te gaan tot de aanschaffing van een nieuwen gas- houder ten behoeve van het gemeente-gasbedrijf en hiervoor een crediet beschikbaar te stellen van f 98.000. Gedaan ter openbare raadsvergadering van den 26 Maart 1931. Heemstede, 18 Maart 1931. A. van de Poll, l.b. De Secretaris, N. Vos. BESLUIT De Voorzitter: Secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 17