39 28 Mei 1931 EXTRA SUB5ID1EVERLEENINQ A\N DE VER- EENIOING TOT BEVORDERINÜ VAN HET VREEMDELINGENVERKEER. Aan den Raad. Reeds meerdere malen is in de vergaderingen van ons Coilege ter sprake gebracht, langs weiken weg de mogelijkheid! zou kunnen worden geopend om de reclame voor onze gemeente op meer intensieve wijze ter hand te nemen, Hoewel wij geenszins het nut van het adverieeren in diverse tijdschrif ten en periodieken wiilen ontkennen en dit dan ook op vrij ruime schaal tot heden pleegden te doen, meenden wij toch niet te mogen naiaten ook op andere wijze de aandacht op onze gemeente te doen vestigen. Nadat bij de algemeene beschouwingen voor de ge- meente-begrooting 1931 ook uit Uwe vergadering stemmen opgingen, die aan deze grondgedachte steun gaven, hebben wij contact gezocht met de afd, Heem- stede van de Vereeniging 'tot Bevordering van het Vreemdelingenverkeer en haar verzocht ons te willen mededeelen, in welken vorm hare medewerking in deze aangelegenheid kon worden verwacht, Meergenoemde Vereeniging benoemde uit haar mid- den een studie-commissie, die dit vraagstuk met be- kwamen spoed in onderzoek heeft genomen en ons dte navolgende resultaten daarvan kenbaar heeft gemaakt. De Vereeniging heeft voorloopig voor den tijd van 10 jaar de beschikking weten te verkrijgen over een houten gebouwtje van 6X6 M., dat zij zich voorstelt te doen plaatsen in de onmiddellijke omgeving van de spoorweghalte Heemstede-Aerd'enhout, ter plaatre waar dit op een voor Üwe leden ten Raadhuize ter inzage neergelegde schets is aangegeven. Dxt gebouwtje zal a's centrum van den propaganda- dienst kunnen worden ingericht, De ligging nabij de spoorweghalte en aan een, vooral in den zomer, zeer drukken verkeersweg, lijkt ons uitnemend geschikt. Aan wachten/de automobilisten en dengenen die het station verlaten, zouden reclame drukwerkjes ter han d kunnen worden gesteld, terwijl daar tevens alle moge- lijke inlichtingen kunnen worden verstrekt, Tevens zal deze kiosk kunnen dienen als secretariaat, van waaruit

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 15