39 28 (V ei 1931 de propaganda schriftelijk kan worden voorgezet, Tot dekking van de exploitatiekosten zou een gedeelte daarvan verihuurd kunnen worden aan een Kiosk- onderneming, hetgeen het geheel ongetwijfeld nog îe.s levendiger zal maken. Tereinde deze kiosk hei maximum eileot te laten sorteeren zal dit wel aan hooge eischen van welstand moeten voldoen, zoowel in als uitwendig. Tevens zal uitgezien moeten worden naar een persoon die over de kwaliteiten beschikt om het publiek op behoorlijke en zooveel mogelijk afdoende wijze voor te lichten. Ten slotte stelt de Vereeniging zich voor een meuwe gids voor Heemstede uit te geven, waarin duidelijk en beknopt staat te lezen, wat voor den bewoner van Heemstede van belang kan zijn. Wat nu de financieele zijde van de zaak betreit stelde de Vereeniging ons voor om voor rekening der gemeente de kiosk te doen verplaatsen en op te schil- deren alsmede haar de noodige financiën te verstrekken om te kunneiï zorgen voor de inrichtmg en het meubilair het aanstellen van een geschikte kracht alsmede het maken van het benoodigde propaganda-materiaal, h-en en ander werd door haar begroot op 2000,---, dat m den vorm van een bijzondere subsidie over het jaar 1931 zou kunnen worden uitgekeerd, Wij meenen wel dat op deze wijze een alleszms doeltreffende reclame zal worden gevoerd, waarvan wij de details gevoegelijk aan de Vereeniging kunnen overlaten, T-r Op grond van het vorenstaande, noodigen wij U uit een crediet van f 2000,—beschikbaar te stellen, waar- toe bijgevoegd ontwerp-besluit U ter vaststelling wordt aangeboden. Heemstede, 20 Mei 1931. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, J. P. W. van Doorn. De Secretaris, N. Vos.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 16