35 28 Mei 1931 ONTEIGENING IN HET BELANG DER VOLKSHUiSVESTlNG. Aan den Raad. Bij Uw besluit van 5 Juni 1930, no. 44, werd in- gevoige onze voordracht van 21 Mei 1930 voorloopig goedgekeurd een plan van onteigening in het belang der volkshuisvesting van gronden, eenerzijds gelegen tusschen de Koediefslaan en de Adriaan Pauwlaan en anderzi;ds gelegen ten Noorden van de Cioosteilaan, ten Oosten van den Binnenweg en Bronsteeweg, ten Zuiden van de Bronsteevaart en de Westeiijke oever van het Spaarne. In verband met de vorderingen waarin de onder- handelingen verkeerden, werden wij in Uwe Verga- dering van 21 November 1930 gemachtigd aan Hare Majesteit de Koningin te verzoeken, den termijn waar- binnen het raadsbesluit tot onteigening ingevolge artikel 80 der Onteigeningswet, aan Gedeputeerde Staten moest worden vcorgedragen, met 6 maanden te verlengen. Dit verzoek werd onder dagteekening van 4 De- cember 1930 ingewiüigd. Ingevolge art. 80 van bovenaangehaaide wet heeft het onteigeningsplan met de daarop beirekking heb- bende bescheiden voor een ieder ter inzage gelegen. De onderhandelingen, welke sindsdien tusschen pariijen werden gevoerd, hebben er echter toe geieid dat nagenoeg aile in het voorloopige onteigeningspian opgenomen perceelen door ondeiliandschen aankoop eigendom van de gemeeute zijn geworden, of uit het onteigeningsplan zijn geiicht. Op een voor Uwe ieden ter inzage nedergelegde teekening werden de aange- kochte perceeien met groene en die, welke uit het onteigeningsplaii zijn gelicht, met bruine kleur aange- geven. Het nog resteerende, aan H. Nieuwenhuizen in eigendom toebehoorende perceel grond, op de teekening in rood aangegeven, za! mitsdien ten name van de gemeente moeten worden onfeigend, voorzoo- ver liet niet mogelijk zal blijken dit alsnog in minnelijk overleg aan te koopen.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 3