41 30 Juni 1931 Gewijzigcl Exemplaar. GEORûANISEERD OVERLEG. De Raad der Gemeente Heemstede Gezien het voorstel van Burgemeesler en Wethou- ders, dd. 10 Juni J931 BESLUIT vast te stellen de volgende VERORDENING, regelende het georganiseerd overleg voor ambtenaren, politiepersoneel en werklieden in dienst der gemeente Heemstede. Artikel 1. Ten einde een geregeld overleg te doen plaats vinden tusschen Burgemeester en Wethouders en de nader aan te duiden organisaties van de ambtenaren, het politiepersoneel en de werklieden, aangaande de vaststelliijjg, aanvuHing, wijziging, intrekking en toe- passing van de de ambtenaren, het politiepersoneel en de werklieden betreffende algemeen verbindende voorschriften, wordt ingesteld eene commissie van overleg voor het gemeentepersoneel. Omtrent voorstellen en verzoeken betreffende de in de vorige alinea genoemde onderwerpen wordt. spoedeischende gevallen uitgezonderd, door Burge- meester en Wethouders geene beslissing genomen of geen voorstel aan den gemeenteraad gedaan, alvo- rens daaromtrent vooraf aan de Commissie advies is gevraagd. Van de in spoedeischende gevallen geno- men beslissingen doen Burgemeester en Wethouders zco spoedig mogelijk mededeeling aan de leden der Commissie. He'fc overleg in het eerste lid bedoeld, wordt alleen gepleegd ten aanzien van aangelegenheden, waar- omtrent Burgemeester en Wethouders het advies van de Commissie wenschen te vernemen of om- trent die, waarvan behandeling door leden der Com- missie is gevraagd.

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 11