41 30 Juni 1031 Artikel 2. Leden der Commissie zijn: a. vertegenwoordigers van het gemeentebestuur, bestaande uit één lid van het college van Burge- meester en Wethouders, door dit College uit hun mid- den aan te wijzen, weike tevens als Voorzitter der Commissie zal optreden, benevens drie leden van den Raad, door dit CoIIege uit ziin midden te benoe- men; voor ieder van deze drie leden wijst de Raad een plaatsvervangend lid aan; b. de vertegenwcordigers van de organisaties van gemeentepersoneel, die voldoen aan de eischen ge- steld in artikel 4. Artikel 3. Aan de Commissie wordt een door Burgemeester en Wethouders aan 'te wijzen gemeente-ambtenaar als Secretaris toegevoegd. De Secretaris kan aan de gedachtenwisseling deelnemen; 'hij 'heeft als Eoodanig geen stemreeht. Hij treedt tevens op als Secretaris van een eveniueele Commissie van voorbereiding als bedoeld in art. 12. Burgemeester en Wethouders wijzen mede aan, wie den Voorzitter en den Secre'taris bij verhinde- ring vervangen. Artikel 4. Om recht te hebben op vertegenwoordiging in de commissie moet een organisatie: a. zijn een plaatselijke afdeeling, onderafdeeling of groep van een landelijke vakorganisatie, welke ten doel heeft ambtenaren, politieper- soneel of werklieden in dienst der gemeente te organiseeren ter behartiging hunner belangen, in het bijzonder wat hun arbeids- en dienst- voorwaarden betreft en moet zij Koninklijke goedkeuring op hare statuten hebben verkre- gen; b. minstens 5 politieambtenaren, 5 ambtenaren of 10 werklieden hebben ge'organiseerd, die in dienst der gemeente zijn, op wie het Ambte- naren- of het Werkliedenreglement van toe- passing is. De leden van eene organisatie, die tevems lid zijn van eene andere organisatie met gelijk doel, worden ter bepaling van het aantal leden slechts voor een dier organisaties

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 12