30 Juni 1931 geteld en wel voor die, welke zij zelf aanwijzen; c. zich schriftelijk hebben bereid verklaard telken jare vaste vertegenwoordigers en hunne plaats- vervangers in de commissie voor één jaar aan te wijzen. Artikeil 5. De voor rverteigenlwoordigjing in de Commissie in aanmerking komende organisaties benoemen telkens vöôr 1 Januari van elk jaar voor het volgende kalender- jaar twee vertegenwoord'igers en twee piaatsvervangen- de vertegenwoordigers, wier namen en adressen schrif- telirk vôôr 1 Januari Vc:n het betreffende kalender- jaar aan Burgenieester en Wethouderts moéten wor- den C'pgegeven. Wanueer eene oirganisatie in d'en loop van een kalenderjaar voor vertegenwoordiging in. de Com- missie in aanmerking komt, zullen de vertegeniwoor- digers dezer orga.nisatie van die Commiissie deel uit- maken, nad'at de vere.'schte opgaven aan Burgemees- ter en Weilhouderis izijn ingezcnden en deze opgaven in orde zijn ibevondie.n. iDe organisaties zijn bevoegd om tusschentijds an- dcre ver'tegenwoondigers aan te wijzen. Vertegenwoordiigens of hunne vervangers kunnen ô'echts zim personen in vasten diemst der gemeente. De vertegenwoordigeris van eene organiisatie 'hebben het recht zich door een raadsman te doen bijstaan. Artikel 6. Ter beoordeelinig van d'e vnaag of eene organisa- tie op gr'onid van haar led'ental recht op verteigen- woordiging heeft, zendt de organisatie die op verte- genwocrdiging aanispraak maakt, vöör den aanvang van elk kalenderjaar aan Burgemeester en Wathou- ders eene lijist, waarop met inachtneming van het bepaailde in artikel 4, suib 'b, in alpha'betiische volg- ord'e izijn vermeld de namen der leden. Autikel 7. Iridien, zulks ter beoordeeling van 'Burgemeeister en Wethouders, of alleen ambtenaren öf alleen werklieden-belangen, öf alleen belangen van politie- pens'oneel, dan weil die van twee dezer groepen ge- zamenlijk bij een bepaalde zaak betro'kken zijn, kan

Raadsnotulen Heemstede | 1931 | | pagina 13